Sunday Junior Super Series


 
 
 
 

CONGRATULATIONS TO THE TERM 4 FINALISTS BELOW:

Open
Division 1 Winner - TBD
Division 1 Runner Up - TBD

Division 2 Winner - TBD
Division 2 Runner Up - TBD

Yellow Ball 1
Team Winners - Oli Freeman & Nick Jan
Team Runners Up - Toby Kertesz & Akshay Prasan
Team 3rd Place - Ting Bates & Fynn Stafford
Ladder Board Winner - Oli Freeman
Ladder Board Runner Up - Nick Jan
Ladder Board 3rd Place - Rafi Behr

Yellow Ball 2
Team Winners - Roger Sweeney & Jake Deale
Team Runners Up - Marco Febbo & Alexsei Prakhiy
Team 3rd Place - Ronald Lim & Emma Jan
Ladder Board Winner - Roger Sweeney
Ladder Board Runner Up - Heath Gassner
Ladder Board 3rd Place - Marco Febbo

Yellow Ball 3
Team Winners - Ross Katz & Jared Super
Team Runners Up - Bertie Toone & Koko Bates
Team 3rd Place - Hugh Whitfield & Liana Marnoch
Ladder Board Winner - Jared Super & Jay Schwarz
Ladder Board Runner Up - Koko Bates
Ladder Board 3rd Place - Ross Katz

Yellow Ball 4
Team Winners - Archie Dunn & Noah Blumberg
Team Runners Up - Toby Danon & Archie Small
Team 3rd Place - Daniel Johnson & Penelope Capp
Ladder Board Winner - Archie Dunn
Ladder Board Runner Up - Amir Waldner
Ladder Board 3rd Place - Noah Blumberg

Yellow Ball 5
Team Winners - Stella Ross & Rachel Phillips
Team Runners Up - Alex Latimer & Valerie Nguyen
Team 3rd Place - Toby Topolinsky & Max Eibl
Ladder Board Winner - Saava Lyu
Ladder Board Runner Up - Valerie Nguyen
Ladder Board 3rd Place - Rachel Phillips

Yellow Ball 6
Team Winners - Max Shur & Charlotte Freedman
Team Runners Up - Axel Somosi & Matthew Ford
Team 3rd Place - Charlotte Laundy & Eddie Arundell
Ladder Board Winner - Charlotte Freedman
Ladder Board Runner Up - Eddie Arundell
Ladder Board 3rd Place - Toby Favretti

Green Ball 1
Team Winners - Ella Tyacke & Jared Serman
Team Runners Up - Oscar Naar & Ella Engler
Team 3rd Place - Josh Stubbs Goulston & Daniel Sacks
Ladder Board Winner - Jared Serman
Ladder Board Runner Up - Saul Chapman
Ladder Board 3rd Place - Ella Engler

Green Ball 2
Team Winners - Lachlan Hoenig & Matthew Gross
Team Runners Up - William Whitfield & Christian Kamahl
Team 3rd Place - Arabella Bugden & Danielle Chapman
Ladder Board Winner - William Whitfield
Ladder Board Runner Up - Danielle Chapman
Ladder Board 3rd Place - Arabella Bugden

Green Ball 3
Team Winners - Chloe Ross & Isabella Kipper
Team Runners Up - Hunter Gibson & Ed Small
Team 3rd Place - Neva Palan & Jade Zucker
Ladder Board Winner - Ed Small
Ladder Board Runner Up - Cobi Sher
Ladder Board 3rd Place - Neva Palan

Orange Ball 1
Team Winners - Jonah Lyons & Liam Dimmock
Team Runners Up - Thomas McCallum & Tadgh Gunkleman
Team 3rd Place - Abigail Gunawan & Madeline Taylor Jones
Ladder Board Winner - Thomas McCallum
Ladder Board Runner Up - Tomi Reynaldo
Ladder Board 3rd Place - Liam Dimmock

Orange Ball 2
Team Winners - Jack Tyacke & Hugo Wise
Team Runners Up - Tom Irvin & Harvey Heazlewood
Team 3rd Place - Harrison Pell & Maia Sundararaman
Ladder Board Winner - Jack Tyacke
Ladder Board Runner Up - Charlie Toone
Ladder Board 3rd Place - Harrison Pell

Orange Ball 3
Team Winners - Harry Rutherford & Jordi Singh
Team Runners Up - Luis Waldner & Cyrus Waldner
Team 3rd Place - Luca Delmonaco & James Young
Ladder Board Winner - Luis Waldner
Ladder Board Runner Up - Ariel Stennard
Ladder Board 3rd Place - Harry Rutherford

Orange Ball 4
Team Winners - Coco Batu Sampson & Charlotte Budd
Team Runners Up - Harrison Hamby & Isaac Ash
Team 3rd Place - Alicia Singh & Toni Sher
Ladder Board Winner - Coco Batu Sampson
Ladder Board Runner Up - Charlotte Budd
Ladder Board 3rd Place - Alicia Singh

Also in This Section